Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Sevda Sever - İşte Kaptan

İşte Kaptan

Sadece bir avuntu yarım kalan sevdadan geriye, Yamaları dikiş tutmayan bir umut geleceğe, Kırılan kadehlerde anılacak yara bere, Pençesine diz çökülmüş sevgiler, Arap saçına dönmüş, üzerini toparlayarak dış görüntüsüyle, Kendini gizlemeye çalışan bir kalp, Gözleri yıldızlara değerken kan ağlayıp, Yaşlarını yalnızlığa çekiştiren genç bedendeki yaşlılık, Koşarak özlemlere giden, uyandığında gerçekle yüzleşen düşler, Kuru yaprakların altında bahara uzanan eller, Kırılacağını bile bile ince dallara asılan sevgililer, Ateşe düşüp yeni bir aşka yelken açtığını zanneden gemiler, İŞTE KAPTAN İŞTE,,, Bende yelkenler fora diyerek çıktım yola, Karayı görme çabasıyla kürek çektim engin mavi sulara, Baktım ki her doğan güneşte umutlar batmaya yelteniyor, Baktım ki yürek gördüğü adacıkları kara gördüm diyerek, Yıkılacak hayallerle karşılıyor, Mürettebatta belli ben kaptan, yalnızlık yoldaşım, Arada bir suya dalıp çıkan yunuslar sırdaşım, Nerde benim yola çıkarken hazine diye aldığım umutlarım, Her şey avuntudan ibaretti işte, Adam sandığım adamcıklardan dersimi aldım, Kaptanda benim kapılanda şimdi yol verin bana, Adacıklarda avuntu aramam bundan sonra, Karayı görmesem de kürek çekerim kararlılığımla, Yanacaksa gemilerim ben yakarım, Dümeni asla bırakmam, dümenden gelen sevdalara…
Sevda Sever

Okunma Sayısı
Toplam: 127
Bu yıl: 5

Yayınlanma : 8.05.2020

Etiket: Kaptan kapılan avuntu umut deniz sevgili kalp umut
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.