Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Görkem Olgun - Felaket Senesi

Felaket Senesi

Sene iki bin yirmi. Sanki kıyamet gibi. Her gün daha kötü. Sonu gelmeyecek gibi. Her gün yeni haber. Kazalar,yangınlar ve ölümler. Hayatı durduran afetler. Bitecek mi felaketler? Deprem oldu yıkılan binalar. Ölenler ve yaralananlar. Hayatı zorda, açıkta kalanlar. Bitiyor mu umutlar? Kıta yanıyor dendi. Ağaçlar,ormanlar bitti. Insanlar ,hayvanlar öldü. Bu sene acılar bitmedi gitti. Bir virüs çıktı. Tüm dünyayı yıktı. Süper güçler durduramadı. Herkes evlere kapandı.
Görkem Olgun

Okunma Sayısı
Toplam: 142
Bu yıl: 9

Yayınlanma : 14.05.2020

Etiket: Felaket Deprem Yangın Virüs Korona iki bin yirmi insan
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.