Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Sevda Sever - Bu şiirin adı yok bu benim gerçeğim

Bu şiirin adı yok bu benim gerçeğim

Hani sevda, Şimdi dibine vurdun mu aşkın, Sahte kelamlarını daha kimlere duyurdun , Aynada haykırdın mı sadakatsizliğini, Yada şöyle okkalı bir küfür salladın mı kendine, Yoksa hala hata ve yanlışlarını bir giysi gibi üzerinde mi tutuyorsun. Vicdanının sessiz soruları olmadı mı hala? Ayrılığın eşiğinde bile pişkinliğin baş tacı mı? Pişman olmak için ne kadar zamana ihtiyacın var? Peki ya bana attığın tokatlar, Beni düşürdü mü sanıyorsun. Kendi günahının acısını benden çıkarışın sadece senin acizliğin Bak dostum ben şair yürekli, şiir kadınıyım. Döverek bıraktığın yerden, Devleşerek kalkarım, Bir nebze canım acımaz, korkmam senden, Ben anneyim yeniden şahlanırım. Sana edilecek onca küfür varken, Suskunluğum en büyük küfür olur gidişime, Benim yolum onurlu bir yalnızlığa çıkar. Sense sersefil pişmanlıklara koşarsın. Sahte yüzlerde ararsın yüzümü, Bu saatten sonra anca hayalimi kucaklarsın. Annesini toprağa verip yaşamış kadına, Senin kaybın ancak yeniden diriliş olur, Geride kalan sevdaya. Şimdi siktir git hayatımdan, Seni defalarca affedip seven kadın öldü. Hemde senin elllerinden, Adam gibi sevdim sen adam bile olamadın, Bir imza ile birleşen bedenleri, Bir yığın ihanetle harcadın . Vedalar bile fazla sana. Mantığım kalbimi susturmaya yetti, Ve sana olan sevgim artık bitti . Yolun yoluma çıkmasın bundan gayrı, Gölgeni bile uzak tut üzerimden , Seni öylesine öldürdüm ki içimde , Dünya ya haykırsan geri dönmem. Sen beni defalarca öldürdün, Artık o mezardan kalkıp sana gelmem. Hakettiğin için değil, bir daha görüşmemek için, HOŞÇAKAL
Sevda Sever

Okunma Sayısı
Toplam: 125
Bu yıl: 9

Yayınlanma : 19.05.2020

Etiket: Yorgunluk hayat acı keder direniş umut sevgi vazgeçiş evlilik veda aldatma şiddet küfür ve ayrılık
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.