Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mücahit Gözütok - CEMALİN GÜZEL

CEMALİN GÜZEL

CEMÂLİN GÜZEL Bulunmaz cihanda eşin menendin Yazmamış tarihler emsalin Güzel Gönüller yurdunda zirvedir yerin Destanlara konu cemâlin Güzel Serviler boyuna kurbandır senin Melekler huyuna hayrandır senin Gözlerin her biri ummandır senin Diller vasfedemez ahvâlin Güzel Hicrana râm ettin ben cefakârı Gün be gün artıyor gam ve efkârı Esirgeme selam sabahı bâri Başının tâcıdır her halin Güzel
Mücahit Gözütok

Okunma Sayısı
Toplam: 102
Bu yıl: 7

Yayınlanma : 7.07.2020

Etiket: bayrak sevgi insan şiir
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.