Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mücahit Gözütok - BİLMEM

BİLMEM

Yurdumun üstünde kara bulutlar Tez zamanda çekip gider mi bilmem. Zevala ermeden bizde umutlar Gönderen bertaraf eder mi bilmem. Fırtına sarınca baharı yazı, Yürekleri mekân eyledi sızı. Hafızalardaki yerleşmiş izi Vücut bünyesinden atar mı bilmem. Neşe son bulunca şahlanır tasa Sabretmek çok zordur; kedere, yasa. Belki bir imtihan, belki de ceza Muhakeme için yeter mi bilmem.
Mücahit Gözütok

Okunma Sayısı
Toplam: 79
Bu yıl: 2

Yayınlanma : 23.07.2020

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.