Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mücahit Gözütok - DÜŞÜMDE GÖRDÜM LEYLA'YI

DÜŞÜMDE GÖRDÜM LEYLA'YI

Mecnunum! düşümde gördüm Leyla’yı Bir tebessüm ile göz kırptı, gitti Gönül sarayıma yüz bin yarayı Salarak üstüne köz döktü, gitti Mahzun bakışında gizli nice sır Aklım ona meftun, zihnim se esir Hicran potasından efsunlu zehir Çekerek, ruhuma zerk etti, gitti.
Mücahit Gözütok

Okunma Sayısı
Toplam: 96
Bu yıl: 10

Yayınlanma : 23.07.2020

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.