Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mücahit Gözütok - CEMÂLİN SİLİNDİĞİ AN

CEMÂLİN SİLİNDİĞİ AN

Söndü hayat nurum karardı âlem Didem’den cemâlin silindiği an Matem deryasında boğuldu çarem Sinem kahrın ile delindiği an Od düştü boş kalan avuçlarıma Hicran potasında, eriyip bittim! Yıldırımlar yağdı can burçlarıma Ayrılık musallat kılındığı an
Mücahit Gözütok

Okunma Sayısı
Toplam: 76
Bu yıl: 3

Yayınlanma : 23.07.2020

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.