Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mücahit Gözütok - ÇİLEKEŞ YOLCU

ÇİLEKEŞ YOLCU

Ben çileli hayatın çilekeş bir yolcusu Zulme mahkum köleyim, kaderin oyuncusu Kahrolası sevdanın tutuldum ateşine Ne Mecnun, ne Ferhat’ta rastlanmamış eşine Her gün bin kere ölüp, yeniden dirilirim Sağ iken cehennemde yanmak nedir, bilirim Gücüm yok ondan uzak nefes almaya bile Gâh ümitlere boğdu, gâh dedi güle güle Bütün heyecanımın kaynağı onu bildim Üzülmesinden korkup, ağlayacakken güldüm Ona olan sevgi ve hazla besleniyorum Yüzüne söyleyemem lâkin sesleniyorum; Bunca naza edaya müstahakmıyım söyle! Ya gönlünde yer ayır, yahut da azad eyle
Mücahit Gözütok

Okunma Sayısı
Toplam: 77
Bu yıl: 5

Yayınlanma : 23.07.2020

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.