Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mücahit Gözütok - BİRDEN

BİRDEN

Değince gözüme hüsn-ü cemâlin İçimi bir ateş kapladı birden Tarifi imkânsız, o anki halin Kalbime okların saplandı birden Zihnimi târümar etti tûfanlar Benim ahvalimden; Kays, Kerem anlar Bulamamış aşka çare Lokmanlar Binbir dert üstüme çullandı birden Güzellik, zerâfet, endamın ile Feth edip gönlümü, eyledin köle Reva mı bana bu çektiğim çile Zulmün her tarafta dillendi birden Hükmün ne hakkımda; kalem kırmak mı? Müebbet cezaya mahkum kılmak mı? Yoksa, bu yarama merhem olmak mı? Aklımda çok soru toplandı birden.
Mücahit Gözütok

Okunma Sayısı
Toplam: 77
Bu yıl: 7

Yayınlanma : 23.07.2020

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.