Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mücahit Gözütok - DELİ DİVAN GİBİ

DELİ DİVAN GİBİ

Deli divane gibi; gâh çağlayıp, gâh aktım Aklımın ermediği nice suallerim var. Bir gün karanlık gece, ertesi gün şafaktım Henüz gerçekleşmeyen onca hayallerim var. Kıymetini bilmeden bir ömür akıp gitti Hayat penceremizden çok insan bakıp gitti İbrahimler Nemrutlar sedasız çıkıp gitti Hakikat-i âlemden ince misallerim var. Bazen bir rüya oldu, bazen misafirhane Yalancı, fani lâkin cazibesi şahane. Kimine cennet gibi, kimine zindanhane Kısacık bir ömürde tonca ahvallerim var. Fazl-ı Keremi ile Rabbim affede bizi Bırakmaya kabire, zerre günahımızı Tövbeyi nasuh gerek süsleye dilimizi Vird etmemişsem eğer, bence ihmallerim var
Mücahit Gözütok

Okunma Sayısı
Toplam: 85
Bu yıl: 8

Yayınlanma : 23.07.2020

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.