Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mücahit Gözütok - DERDE SALDIĞINI DUYMUŞ MU?

DERDE SALDIĞINI DUYMUŞ MU?

Tâ ezelden meftunuyum gönlümdeki dilberin Ah-u zârı beni bitap kıldığını duymuş mu? Bilmiyorum üstünde mi, altında mıyım yerin Cevr-ü cefâlarla derde saldığını duymuş mu? Cemali güneş gibidir serviye benzer boyu Bakışları esrarlıca, melekten almış huyu Kaşı kirpiği kusursuz bulunmaz asla tâyı Gece gündüz hayalimde kaldığını duymuş mu? Feda olsun binlerce kez canım onun uğrunda Ezeli ziynetim bildim, sevdasını bağrımda Boynu bükük ağlayarak kendisine çağrımda Maksûdum, ölmeden vuslat olduğunu duymuş mu?
Mücahit Gözütok

Okunma Sayısı
Toplam: 92
Bu yıl: 6

Yayınlanma : 23.07.2020

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.