Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Faruk Fahrettin Özcanan - Davul Sesi

Davul Sesi

Bir ses geldi
Ne hoş ne hoş
Kimine davul saz
Kimine davul zurna

Gelsinler bakalım
Baş belası bu dünürler
Boşunamı demişler
Davul sesi uzaktan hoş gelir diye.

AltıAğustosİkibinYirmi
Faruk Fahrettin Özcanan

Okunma Sayısı
Toplam: 102
Bu yıl: 7

Yayınlanma : 8.08.2020

Etiket: ffo azadi özgürlük yaşam sevmek öldürmek idlib bayrak şehit Rusya Türkiye Suriye edebiyat Şiir hayat sevgi aşk kadın kızlar cici kızlar resimler yazarla kitaplar eserler romanlar dünya klasik klasikler suç ceza savaş barış karalar fırtına yağmur
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.