Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Emre Budak - Senin Gülüşün

Senin Gülüşün

Kuru toprağın suyla buluşması gibiydi yüzünde gördüğüm ilk gülüşün. Yaprağın çiçeklerini açması, ayın karanlıkları aydınlatması gibi. Hayatın yeniden başlaması, En zor anların unutulması, Huzurun en içten hissedilmesi gibi. En çıkmaz anların bile bir yolu olduğu umudu gibi, Senin gülüşün..
Emre Budak

Okunma Sayısı
Toplam: 79
Bu yıl: 3

Yayınlanma : 25.09.2020

Etiket: Aşk Sevgi Sevgili Hüzün Yolculuk
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.