Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mücahit Gözütok - AŞKININ İZİ KALDI

AŞKININ İZİ KALDI

Bir efsane gibisin, hep mazide canlanan, Gönlümde eskimeyen aşkının izi kaldı. Kederlere gark edip, beni dertlere salan, Tahammülü imkânsız, kalbimde sızı kaldı. Zamanı ilaç sandım, kökleşmiş yaralara, Günden güne büyüyen, içimde közü kaldı. Gözlerim yaş yerine, kan döktü sahralara, Sensizlik ateşinin, içimde özü kaldı.
Mücahit Gözütok

Okunma Sayısı
Toplam: 51
Bu yıl: 11

Yayınlanma : 15.10.2020

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.