Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Yarım Ben - yarım ben

yarım ben

Evet her şey seninle başlamıştı gerçekten bu böyleydi. Seni ilk gördüğümde güzel gözlerine tutulmuştum bir de bakışına.
Yıllardan beri beklediğim nereden çıkmıştı? Bu saatte? Nerede kalmıştın yıllar boyu ne çok beklemiştim ? ama şimdi bakıyorum şimdi mi? Şimdi mi? diye soruyorum kendime. Neden böyleydi ve neden asla kavuşamayacaktık öyle mi?

Gene içim buruk, gene yarım sevgi. Yaralıydım ve kanıyordu. Hayallerim hayatımı anlatıyordu. Kalbimse seni.

Çocukluğumdaki duyguydu bu. Safi, heyecan, utangaç. Seni dinliyordum ama aslında sadece sana bakakalıyordum. Aklım sana cevap verecek sorular ararken aslında tamamen sana haran hayran bakıyordum. Evet zaman durmuştu benim için. Hiç bitmesin istiyordum. Sadece ve sadece gözlerinde kaybolmak istiyordum. Derin masmavi gözlerin beni kendine tutsak etmişti bir de benliğimi.

Nerdeydi bu duygu bu yaşam sevinci. Hiç bitmeyecek ve sanki yeni bir hayata yeniden başlayacakmış gibi.

Senle her şeye yeniden başlamak, ilk sen olman ve beraber olmamız için neler vermezdim bir bilsen. Ama şimdilik senin bildiğin sadece yarım ben.
Yarım Ben

Okunma Sayısı
Toplam: 28
Bu yıl: 28

Yayınlanma : 16.10.2020

Etiket: aşk sevgi platonik romantik özlem
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook
DİĞER ŞİİRLERİ

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.