Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mücahit Gözütok - ÇÖLLERE SALAR BENİ

ÇÖLLERE SALAR BENİ

Gönül düştü ah-u zara, vuslata ferman ister Çeşmimden dökülen yaşlar, bîçare kılar beni. Derûnumda gizli yara, bin türlü derman ister Önüme çıkan yokuşlar, çöllere salar beni. Zehir kusan gecelerim, nebze ziyaya muhtaç Ümitlerimi katledip, hicranlar talar beni Akkorlaşmış yüreğimde,anılar sevgiye aç Zemheride yalın ayak, yollara salar beni. Ahval-i pür melalimi, sundum şahlar şahına Murad ederse bu halden, o azad kılar beni Boş dönmezki boynu bükük sığınan dergâhına Lâkin mağrurâne tavır, hışmına salar beni.
Mücahit Gözütok

Okunma Sayısı
Toplam: 36
Bu yıl: 3

Yayınlanma : 21.10.2020

Etiket: AŞK VATAN MİLLET SEVGİ TABİAT
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.