Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Emre Budak - Aşk

Aşk

Sevdanın ılıman şehrinde, özlem dolu bulutların gözyaşı ile ıslanan, gözlerimi diktiğim özlem yüklü ağaç yaprakları düşerken bir bir sevgimin bağrına, alev misali yüreğimi yakıyordu adının yazılı olduğu güneş.. Denizin getirdiği ferahlık, aşkınla yanan kalbime su serpercesine ;dalgalar ise aşkınla yanan yüreğim gibiydi, kocaman ve bütün denizi titretiyordu..
Emre Budak

Okunma Sayısı
Toplam: 66
Bu yıl: 7

Yayınlanma : 22.10.2020

Etiket: Aşk hasret özlem duygusal ayrılık
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.