Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mücahit Gözütok - DERD -i AŞK

DERD -i AŞK

Feda etmeyen canı cabana, bî vefâdır Maksudu yar olanın, çektiği hep cefâdır. Nice sultan tahtları, yerle yeksana döndü Kimi ocaklar batıp, kimi yuvalar söndü Kays'ı Mecnun, Keremi yakıpta kül eyledi Ferhat'ı, Şirin'inin uğruna kul eyledi Mevlana'yı semazen, Yunus'u şair kılan Şenlik, Sümmanileri meçhul yollara salan Züleyha'yı yıllarca kahreyledi bu acı Lokman'da bulamadı aşk derdine ilacı.
Mücahit Gözütok

Okunma Sayısı
Toplam: 33
Bu yıl: 8

Yayınlanma : 25.11.2020

Etiket: Bayrak vatan sevgi aşk millet maneviyat kültür inanç
Yazar Hakkında Şikayet Et

Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.