Bilgi! Yeni sunucumuzda yeni veritabanı sistemi kullandığımızdan geçiş süresi boyunca bazı aksilikler ile karşılabilirsiniz. Bu sorunların en kısa sürede giderilmesi için lütfen bizimle ileitşimde olunuz ve hata aldığınız sayfaları bizlere bildiriniz.
Düzeltme! Yeni veritabanı sistemindeki üye kayıt sorunu çözülmüştür.
Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Bilgi! Sesli şiirlerinizi sitemizde yayınlamak için lütfen [email protected] adresine mp3 formatında şiiriniz ile birlikte bir adet video içine yerleştirilmesini istediğiniz resimi gönderebilirsiniz.
Mehmet Ali Güneş - Al Yüreğim Senin Olsun

Al Yüreğim Senin Olsun

Al da git ömrümü senelerimi Sensiz göreceğim günüm kalmasın Zincirlere vur ki bileklerimi Ardından koşacak derman kalmasın Seni bana hatırlatacak ne varsa Al götür hepsini yanında kalsın Savur küllerini yak gözlerimi Ardından dökecek yaşım kalmasın Sen yoksan artık ne işe yarar Sanki içi boş garip bir mezar Dur bekle sana bir hediyem var Al yüreğim senin olsun bende kalmasın
Mehmet Ali Güneş

Okunma Sayısı
Toplam: 3018
Bu yıl: 5

Yayınlanma : 18.12.2010

Etiket: Yok


Yazar Hakkında Şikayet Et
Favorilerime Ekle whatsapp facebook

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.