Bilgi! Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
YAZAR HAKKINDA Mesaj Gönder
Şair Dursun Tombul Kimdir?

Dursun Tombul

Biyografi 22
Dursun TombulBİYOGRAFİSİ

Aslen Şebinkarahisar-Alişar Köyü-Killik Mahallesi İmamlar (Çakmaklar) Sülalesine mensup olan Şair,20 Ağustos 1954 Cuma günü sat 13.00 de, Şişli Hamidiye Etfal Hastanesinde, istemeden dünyaya gelmiştir.
18 yaşına kadar, o zamanın güzelim İstanbul’unu, hele hele Şişli-Osmanbey-Taksi-Beyoğlu Hattını doya doya yaşamıştır. (Bu mutluluk kendisine ömrübillah yeter)
İlk şiirlerini, 1968 sonlarında (14 yaşında) yazmaya başlamış, hemen sonunda da Şiir Dünyası’nın büyülü atmosferine kapılıp, orada kendini keşfetmiştir.
20 yıl evli kaldıktan sonra, 2001 de resmen boşanmış ve bu evlilikten bir erkek ve bir kız Çocuğu bulunmaktadır. Ayrıca kendi deyimi ile (serseri) dünya tatlısı Ahmet Mete TOMBUL adlı Torun sahibidir.
En büyük korkusu; torunu Ahmet Mete TOMBUL’un büyünce müthiş bir Şair olup Kendisini Şiir Dünyası’nın dışına iteceği hissidir.
Şairin, Beyoğlu’nda (6) adlı şiiri, unutamayacağımız merhum bestekâr Mustafa MALAY Tarafından Rast Makamında bestelenmiştir.

2000 Yılında; Beyoğlu Sanat-Edebiyat-Kültür araştırmacılarının yaptıkları
Geniş ve kapsamlı araştırmalar sonucu, Beyoğlu için yaşanmış en fazla şiir yazan Şair olduğu belirlenmiş ve kendisine “Bir Beyoğlu Şairi” sanı verilmiştir.
Türk Dili ve Türk Şiiri’ne hizmet etmek, geriden gelen yeni nesil genç şairlerin önünü Açmak maksadıyla;2003-2008 yılları arasında, her ayın 1. Pazar günleri Türk Tıbbının duayenlerinde ve Türk Televizyonculuğunun babası Op.Dr. Hayri DAVAS hoca ile Birlikte,Türkiye’nin (Pera-Palas Şiir Sohbeti Programından sonraki) en kaliteli ve çizgi üstü Şiir programı olan “Beyoğlu Şiir Dinletisi” ni; aralıksız ve hiç aksatmadan 5 yıl büyük bir başarıyla sürdürmüştür.2008 yılında Çanakkale’ye yerleşmesinden dolayı, bu emsalsiz dinletiye istemeyerek son vermiştir.


Aradan geçen bunca zamana rağmen; “Beyoğlu Şiir Dinletisi”, ne unutuldu, ne de hafızalardan silindi. Anlaşılan odur ki, anılarımızdaki tahtına gönlünce ebediyen kuruldu. Bugün dahi, Türkiye’nin Gerek İstanbul Başta olmak üzere, şiirle iç içe olan her yöresinden, bu dinletinin devamı için telefonlar ve msj.lar gelmektedir.


Şair, Çanakkale Şiir Tarihinde de bazı ilklere imza atmıştır.

İlk kez tam anlamıyla 2006-2007 yılları arasında, M. Akif Ersoy Kültür Salonu, Teşhir Salonunda “Çanakkale Şiir Dinletisi” programını hazırlayıp, halka açmış ve icra etmiştir.
1-Yine ilk kez “Çanakkale Şairler ve Yazarlar Derneği”ni 22 Şubat 2007 tarihinde kurmuş ve 1 yıl başkanlığını görevini sürdürmüş, 22 Şubat 2008 tarihinde de çeşitli olumsuzluklar nedeni ile hem dernek başkanlığından hem de üyeliğinde 10 arkadaşı ile ayrılarak, çok büyük emekler ve uğraşlar sonu, karşısındaki suni engellemelere rağmen kurduğu dernekle alakasını kesmiştir.
2-Yine Çanakkale Şiir tarihinde bir ilki gerçekleştirmiş olan Şair; 2007 yılı Ekim ayından İtibaren, Çanakkale Kapalı Ceza Evinde, İlk kez Şiir Dinletisi programlarına başlamış - (Bu Şiir Dinletilerine Çanakkale dışından da Şairler davet edilmiştir) Ocak 2010 tarihinde olumsuzluklar nedeniyle bu dinletiye son vermek durumunda kalmıştır.
3-Yine Çanakkale Açık ceza evinde, ilk kez Şiir Dinletisi programını düzenlemiş, ancak Cezaevi mesai saatlerinin, dinleti programı saatine denk getirilememesi sonucu 1 yıl sonra bu Dinletiye de istemeyerek son vermiştir.

4-(Bu Şiir Dinleti Programlarında her zaman yanımda olan ve bana destek veren, Kadim Arkadaşım Şaire Pervin Beyhan TEKTEL hanımefendiye, Eski C.İnfaz Savcımız Sn. Abdulgaffar GÜNDOĞDU Bey’e, Eski C.Kale C.Başsavcımız Sn. İlmettin KÖKLÜ Beye, İl Milli Eğitim Müdür ve Md.Yrd.cıları ve Personeline, İl Kültür Turizm Eski Md. İsmail KANSIZ bey’e ve halen çalışmakta olan personeline,İl Dernekler Md. Sn. Resul KARAKURT Bey’e, Teşekkürlerimi insanlık borcu bilirim)5-Yine Çanakkale Şiir Tarihinde bir ilk olacak olan Çanakkale Şairler Şöleni için, 15 Haziran 2099 tarihinde sıkı bir çalışmaya girmiş, Türkiye Genelinde 1000den fazla Şair-Şaire Edebiyat Adamı-Dergi ve gazete yöneticileri ve yorumcular ile temasa geçip, bu oluşumun yol Haritası çalışmalarının neticelenmesi için yoğun çaba sarf etmiş, bu kadar özveri ve iyi niyetli çalışması sonucunda; 15 Temmuz 2009 tarihinde ise bazı art zihniyetli kişilerin devreye girmeleri neticesinde, 75 seçkin şair ve şaire, edebiyat adamından oluşan arkadaşları ile bu organizasyonu Gerçekleştirmekten soğumuş ve bırakmıştır.

Şair; Dünya Şairler ve Şiir sevenler Derneğinde Genel Sekreter olarak görev
yaptığı 2005-2008 yılları Arasında, gösterdiği performans ve yapmış olduğu özveri çalışmalarından ötürü “Üstün Hizmet Plaketi” ve “Onur Belgesi” almıştır.

Şişli Lisesi 1976 Yılı Mezunudur.

Türk Dili’nin aslında kalması ve korunup yaşatılması için bir çok çalışması vardır. Şair’e göre, dünyadaki bütün diller, beraber olsa yine de Türk Dili’nin eline su bile dökemez.

Sn. İ.Işık’ın Nisan 2009 da yayımladığı Türkiye Edebiyatçılar-Kültür Adamları Ansiklopedisi’nin 11. Cilt 36. Sahifesinde yer almaktadır.
10. Şiir kitabı da yayınlanmıştır.

Şair’in Şiirleri, Türkiye’nin önde gelen Şiir Portallarından:
Edebiyat Defteri-Milliyet Blog-İz Edebiyat-Antoloji Com-Edebiyat Galerisi-Şiir Tutkusu-Şiir Türkiye-Şiirkolik-Edebiyat Dünyası Net-Şiir Sanatı-Edebik Com. Şiir Defteri-Şiir Demeti-Şiirimin Dili Vb. gibi Şiir partallarında halen yayınlanmaktadır.

Türkiye Yazarlar Birliği (1268) nolu üyesidir.

Şair, halen yalnız yaşamakta ve tüm yaşamını Türk Dili ve Türk Şiiri’ne adamıştır…


Şairin Daha Öce Yayımlanmış Eserleri :

1-Ben Sana Teslimim (Şiirler)
(Şubat-2003)
2- Bir Beyoğlu Sevdasında
Mumyaladın Duygularımı (Şiirler)
(Aralık – 2004)
3- Terkedilişin Çıplaklığı (Şiirler)
(Haziran – 2005)
4- Dedektif Yaptım Aşkımı, Peşindedir (Şiirler)
(Mart – 2006)
5- Özlemlerdir, Aşk’ı Tetikler (Şiirler)
(Şubat – 2007)
6- Kandırılmış Zamandır, Yaşamak (Şiirler)
(Nisan – 2008)
7- Yaşamın Morgudur, Aşk.. (Şiirler)
(Aralık – 2009)
8- Kaşarlanmış Duyguların
Istakoz Röveşataları. (Şiirler)
(Aralık – 2010)
9- Günışığının, Olgunlaşmış Küfürleri (Şiirler)
(Aralık 2011)
10- Vuslat'ın Dip Taraması (Şiirler)
(Ekim - 2015)


BENDEN; ÖZLÜ SÖZLERİM…

-ALLAH Korkusu insanın içinde oluca,
İnsan sadece nasip-kısmetini yer.

ALLAH Korkusu bulunmayan yerde ise;
İnsanlar birbirlerini yer…

-Yaşamın Attığı Her Zar; Dü Şeş Gelir.
Aman ha Onunla Zar Atma…

-Eğri İşten, Doğru Netice Çıkaramazsın…

-İnsanoğlunun, İcat Edemediği Tek Şeydir; Aşk…

-Aksi İş, Vakitsiz Zamanda Çıkıverir…


-"Güvenme,
Gençliğine, güzelliğine ve dünya servetine.
An gelecek,
Bir hık olarak biteceksin,
Azrail'in elinde"...


-Çirkin İşlerin, Güzel Tarafı Yoktur...

- Yaşamın Figüranıdır; İnsan…

BENDEN ÖZLÜ SÖZLER


-Sen Paslı Kilit, Bense Eski Kulplu anahtar. Açamadık Aşk Kapısını…
-Dişleri Dökülmüş Vefasız Adlı Eşeğin, Sürücüsüsün...
-Aşkımı Çarpan, Yankesicisin...
-Aşkımın İstemeyerek Girdiği, Karanlık Tünelsin...
-Aşk Mağlubiyetimin, Baş Hakemisin...
-Zamanın Tarlasında, Hüzünden Başka Ürün yok...
-Aşkımın; Tek Kâbususun...
-Aşkımın; Dik Yokuşusun...
-Aşkımın Tekerine, Çomak Soktun...
-Sana ait değilmiş; Aşk...
-Ömür Geçer; Ardından Zaman Süpürüp Siler...
-Aşkımın; Kazığısın...
-İşporta Tezgâhında Rastladım; Aşkımıza...
-Aşkım; Senin Yüzündendir, U Dönüşü Yaptı...
-Aşk Duvarımın; Rutubetisin...
-Nal Toplattırıyorsun; Aşkımıza...
-Aşk, Yaşamın Arabasıysa, Akıl da Direksiyonudur...
-Aşkımın; Eks Raporusun...
-Aşkımın Gerçek Yüzü Ben, Müsfettesi Sensin...
-Aşkım Bir Bardak Şerbet; Sen ise İçindeki Zehirsin...

-Aşk Kazanında Haşlandım... -Aşkımın; Can damarını Kopardın… -Aşkımın; Kanserisin… -Sımsıcacık Aşkıma, Buz kestirdin… -İki Tarafı Keskin Bıçaktı, Bakışların… -Aşkla Beni Düşman Ettin Ya… -Aşkın; Her Türlü Edevatı Var Bende... -Aşkımı; Manipüle Ettin... -Aşkımın; Gölge Oyunusun... -Vefasızlığındır; Aşkımızın Sus Payı... -Realitesi de Yoktur, Aşk'ın... -Yaşam Hürriyet, Aşk ise Esarettir... -Yaşam Bir Araba; Aşk ise Acemi Şoförü... -Bana; Hala Aşk Borcunu Ödeyemedin... -Yalnızlığa; Vampirlik İcazetisini Verdin… -Ne Geri Dön; Ne de Depreştir Bu Aşkı... -Yaşam Dallarımı Kıran, Yalan Rüzgârısın... -Yük Olmaya Başladı; Vazgeçemediğim Nefeslerim... -Sırtımdaki; Yaşam Çuvalında Taşıyorum, Aşkımı... -Sen Yaşantıma Girdin; Huzur Çekti gitti... -Aşkımın; Kirli Çamaşırısın... -Yaşantıma; Zehirli Ok Gibi Saplandın… -Yaşantımın; Gündönümü Fırtınasısın… -Aşkıma; GDO kattın... -Aşkım; Bir Tsunamidir. Karşı Koyamazsın... -Aşk İksiri mi, Yoksa Yaşam Zehri mi... -Uykusuz Geceler, Ne Kadar da Beni Sever… -Fotokopisi Yoktur, Aşkın... -Sırt Çantamdadır; Geçmiş Güzel Günlerimiz… -Zaman Labirent; Yaşamsa, Çıkışını Arayan Fare… -Bir Serseri Zamanda; Terk ettin beni… -Denklemsiz Mevsimler... -Aşk'tır; Takır Takır Yaşantımı Vuran… -Buruksanma… -Aşkahredicidir... -Allah Korkusu; İnsanı İnsan Yapan Esas Unsurdur… -Kader, Amansız Kasırga; Yaşam ise karşı karıncadır… -Vazgeçemediğimsin... -Zaman Silindiri Acımasızdır, İnsana... -Yılan Isırması oldu; Buselerin… -Rüyalarım; Sevdiceğim Sana Tahsis Edildi… -Zaman Akrep, Yaşantım Yelkovan… -Yalnızlığın; Emsalsiz Zaferi Var Üzerimde… -Yalnızlıktan Başka; Tanıyan Yok Beni… -Şairliğim Kaderim, Mısralarım Mezar Taşım... -Yaşamım Aşk; Hüsranım Sensin… -Duyduğum Her Müzik Sesinin, İlk Notası Sensin... -Benim değil, Yorgun Adımlarım... -Büyüyen Yalnızlığım... -Sarhoş Yasaklar… -Napoliten Arabesk… -Kristal Duygular… -Üzerime Örttüler, Sensizliği…
-Terk Edilişin Çıplaklığı... -Aşk'ı; Büyüten Ben, Bitiren Sensin… -Bir Beden Küçüksün Aşkıma… -Karizması çizilmez, Aşkımın… -Zamanın, Dingin Anahtarı… -Okur-Yazar Değil, Duygularım… -Var mı Yaşamdan Kaçmak… -Yazılımı Yoktur; Yalnızlığın… -Aşkın Kraldır, Bense Köle… -Deli Gömleğidir, Aşkın… -Saniye Mitralyözü… -Zamanın Asıktır, Suratı… -Yılan Hışırtısıdır, Çaresizlik… -Yalnızlığın Rapsodisi… -Adı-Sanı Yoktur Aşk'ın… -Kırılgan Düşler… -Eller Cepte Senfonisi… -Hüznün Doruğu… -Güneş Ağlaması… -Aşk Yenilgisi… -Bulamaçlı Rüzgârlar mı? -Çıldırmış Saatler… -Kandırılmış Zamandır, Yaşamak… -Kimsesiz Zamanda Kaldık… -Çarçabuk Yıllar… -Hüzün Senfonisi… -Aşk'ın, Bilmem Ne Halleri… -Yaşamın Morgu'dur, Aşk… -Bir Evveliyatlı Aşk… -Acılı Bam Teli… -Sisler Panayırı… -Aşk Müsveddesi… -Sevda Nöbeti... -Aşk Canavarımsın… -Çırılçıplak Duygular… -İz Düşümü… -Zamane Sevgili… -Dalgın Mısralar… -Bekleme Senfonisi… -Müflis Şair… -Aşk Traşı… -Sevi Geçginlikleri… -Değerler Yargısı… -5.mevsimin girdabı… –Tersinlemeler…
-Mazi; Bize el freni çektirir.
Yarınlar ise, Bizi 4 Vitesle ileri götürür…

-Herkes, Aynı Zamanda içinde yaşar.
Ancak,
Farklı Yaşamlarda, değişik melodramlarda rol alırlar…

-İnsanlar,
Matematiğin hep artıların beğenir,
Ve de
Ondan başka 3 işlemi görmezler.
Unuttukları tek bir şey var ki;
Yaşamın Çarpanı,
İnsanı, bir kez çarptı mı, daha da iflah olunmuyor…

-İnsan; Gönlünde hayal ettikleriyle değil,
Hangi gönüllerde duruyorsa, o kadar Yaşıyor demektir…. 
Yazara Ait Şiirler
No Şiir Adı Okunma
1 PİNG- PONG TOPU 1075
2 ÖMÜR SENFONİSİ 1044
3 BEYOGLU’NDA (9) 948
4 KAPALIÇARŞI 859
5 BEYOGLU’NDA (22) 764
6 GECE YARISINDA TANGO 833
7 ZAMANE SEVGİLİ 868
8 ZİNCİRLİKUYU MEZARLIĞI'NA 741
9 BİR YUDUM SEVGİYE HASRET 955
10 GLADYATÖR 790
11 BEN SANA TESLİMİM 877
12 HÜZÜN SENFONİSİ 801
13 USTA - ÇIRAK 730
14 SERAP 1127
15 HİCAZ FASLINI DİNLERKEN 658
16 BİYOGRAFİM 833
17 AŞKIN HiCAZ TAKSİMİ 999
18 DALGIN MISRALAR 818
19 BİR GÜNÜN ANATOMİSİ 882
20 AŞK BİLEŞKESİ 1169
21 SENİ SEVMEK HARAMSA 859
22 KİMSESİZ ZAMANDA KALDI AŞKIMIZ 909
23 BEYOGLU ’NDA (15) 1009
24 GECENİN ENGİZİSYON MAHKEMELERİ 855
25 KÂBUSLARIN DANSI (2) 881
26 MİSAFİRPERVERLİK 647
27 ZAMAN APTAL OLUR MU 496
28 BEYOGLU’NDA (18) 901
29 BİZANSLI KOMUTANIN BİR GÜNLÜK HEVESİ 906
30 ANLATAMAM Kİ 1123
31 ÇÖZEMEDİĞİM KÖRDÜĞÜM 869
32 BEYOĞLU‘NDA SON PERDE (23) 814
33 ÇARESİZ 677
34 AŞK CANAVARI 1174
35 ÖLÜMSÜZ AŞKTIR BU 645
36 İSTANBUL TÜRKÜSÜ (2) 856
37 MERCEK ALTINDA BİR GECE 682
38 SEVDA MI ADI BATSIN 748
39 NEYDİ O AN 860
40 AKŞAMIN ACIMASIZ KARANLIĞI 795
41 BİRAZCIK GÜNIŞIĞI 711
42 BİR EVVELİYATLI AŞK 583
43 BİR GECE ISLIĞI 770
44 BİTEN SEVGİNİN ARDINDAN 707
45 ÜFÜRÜKÇE 423
46 KAPIMA DAYANDI AŞKIN 764
47 KABUSLARIN DANSI (3) 672
48 GÜN IŞIĞINDA 778
49 GÜNEŞİN AÇ ÇIĞLIKLARI 918
50 MAN KAFA 611
51 BİR RİC’AT TEŞEBBÜSÜ 719
52 BULAMAÇLI RÜZGÂRLAR MI 628
53 SEVDA NÖBETİ 721
54 MEMLEKETİME BİR SONE 629
55 MİLADİ ŞİİR 842
56 SAKIN DUYMASIN (ÇERKEZ KIZI BANU’ya) 729
57 BİR GECEYARISI SENFONİSİ 760
58 ARKEOLOJİK ADAMIM 832
59 BİR ÖMRÜN ANATOMİSİ 773
60 AKŞAMIN SİNSİ KARANLIĞI 1036
61 SORU SORMAK YOK 783
62 GÜN IŞIĞI TERK EDERKEN 654
63 SENDE BENDE 835
64 BEYOGLU’NDA (7) 718
65 HİKÂYE DE YAZIYORMUŞUM BE 555
66 BEYOGLU’NDA (14) 793
67 ÖZLEMLERDİR, AŞKI TETİKLER 701
68 BİR HAYAL ŞAŞKINLIĞI 719
69 ZAMAN ADLI SÜLÜK 694
70 BEYOGLU’NDA (5) 924
71 KİRLENEN BEYAZ DÜŞ 576
72 BEYOĞLU’NDA (21) 903
73 EĞRELTİLİ ZAMAN 605
74 YILLARIN DAYANILMAZ AĞIRLIĞI 695
75 BEYOĞLU’NDA ( 25) BEYOĞLU’NUN HİÇ BİTMEYEN SEVDASINA BİR SONE... 707
76 BAMBAŞKA 916
77 BEYOĞLU ADINDAKİ MABED 793
78 BEYOGLU'nda (3) 908
79 DERİN DERİNDE 776
80 TADI TUZU OLMAZ AYRILIĞIN 636
81 TERSİNLEMELER 595
82 ELDE KALAN KIRIK BİR KILIÇ 647
83 ETTEN DUVAR 769
84 BEYOĞLU’NDA (4) 709
85 BEYOGLU’NDA (10) 911
86 BEYOGLU’NDA (16) 778
87 EKS RAPORU 985
88 AŞK KRİZİ 847
89 ARSUZ’un ARSIZ KIZINA 843
90 BİR SABUN KÖPÜĞÜ HİKÂYESİNE DAİR 548
91 BOŞLUKLAR DÖNEMECİ 670
92 HANİ 810
93 MİDİLLİ ADASINDA BİR GÜN BATIMI 589
94 ZAMAN GİDİNCE 791
95 OLAN OLMUŞ ARTIK 610
96 GEÇEN BİR GÜNÜN ARDINDAN 590
97 VARLAR YOKLAR 549
98 BAKAKALMAK 840
99 AŞK BURADA SEN YOKSUN 960
100 KÜÇÜKKUYU’DA GEÇEN YAZ 709
101 GECENİN GEÇ SAATLERİ 798
102 UYUMAKTA İSTANBUL 654
103 ŞİŞLİ 701
104 BİTMEYEN SEVDAMIN DEPREMLERİ 707
105 BEYOĞLU’NDA 701
106 BEYOGLU’NDA (17) 742
107 YEŞİLÇAM’IN RUHUNA FATİHA 663
108 GERÇEKLERİN MUTLAK GALİBİYETİ 690
109 YALNIZLIĞIN TÜRKÜSÜ 640
110 GERİDE KALAN GERÇEK YALAN 608
111 PİYER LOTİ’NİN BİTMEYEN SAATLERİ 388
112 BEYOGLU ‘NDA (20) 880
113 ÜZERİME ÖRTTÜLER SENSİZLİĞİ 613
114 ÖNCE DE SONRA DA 593
115 ARSUZ'a (İskenderun) 828
116 BEYOGLU’NDA (12) 647
117 ÇOÇUKSU HEVESLER 633
118 HAYALLERİN İNTİHARI 663
119 FARK VE FARK 592
120 GEÇMİŞ ZAMANIN YELPAZESİ 589
121 GİTTİĞİNDE 727
122 KOMŞU KIZIN SERENADI 1102
123 AVUCUNU YALAMAK 762
124 AŞKIMIZIN BRÜTÜSÜ OLDUN 767
125 NEREDEN BAKSAM Kİ 569
126 ÇÖZ ÇÖZEBİLİRSEN 436
127 İZ DÜŞÜMÜ (2) 633
128 BANU’ya (Çerkez Kızı) 2 912
129 DUYGULARIMDA FİRAR VAKTİ 702
130 SEVİ GEÇGİNLİKLERİ 418
131 ZAMAN ADLI KAMİKAZE 475
132 EĞRELTİLİ DÖNEMEÇ 418
133 HEDER OLAN 639
134 KUM TORBASI 550
135 DÖRTLÜKLER 571
136 MECBURİYET (2) 390
137 HEP SEN 809
138 BEYOGLU’NDA (6) 681
139 BEYOGLU’NDA (11) 613
140 KARIŞIK HESAPTAKİ AŞK 568
141 KASVETLİ BİR AKŞAMÜSTÜ 477
142 BAŞKA NE DİYEYİM SANA AŞK 831
143 AKŞAM ÜSTÜNDE HİCAZ TAKSİMİ 832
144 GEL DE ÇIK İŞİN İÇİNDEN 681
145 UMUTLARIN HAYALLERİN PEŞİNDEN 523
146 BİTMEYEN ESARETTİR GECELER 556
147 BALANS AYARI GEREK 772
148 ZATEN ARAMIZ AÇIK OLAN GECENİN TANTANASINA BİR SONE 502
149 BEYOĞLU'NDA (13) 656
150 DÜELLO 556
151 SEN AŞKIMDA GİZLİSİN 619
152 ÇAKADER HUZUREVİ’NİN ÇATISINDAKİ BAYKUŞ’a 588
153 BİR YAZ DA BÖYLE GEÇTİ 319
154 BEYOĞLU AŞK’INI RÜTUŞLAMA ZAMANI 639
155 VARSA SEN YOKSA SEN TÜRK SANAT MÜZİĞİ 522
156 ESKİ BİR İSTANBUL TÜRKÜSÜYÜM. 597
157 GECEYE DAİR 519
158 BEYOGLU RÜYASI (19) 789
159 GÜN BATIMININ YORGUNLUĞU 605
160 GECENİN BUZ DUDAKLARI 823
161 OTOBÜS DURAĞINDAKİ SON YOLCU 444
162 KAÇLIK ÇİVİDİR BU 489
163 HEP VARLAR 522
164 BEYOGLU’NDA (8) 671
165 DUMANALTI SAATLERİN DANSI 669
166 AŞK MI; DEMLİ KÖPÜKLÜ OLSUN 799

Yorumlar

 

İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

İpucu: Şiirlerinizin daha yüksek okunma ve beğeni sayısına ulaşması için şiirinizin altında bulunan Whatsapp, Facebook ve Twitter butonlarını kullanarak sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.